SAZPS.sk

Pages

Categories

Search

Slovenská asociácia zrakovo postihnutých športovcov
Slovak Association of Visually Impaired Athletes

správy

NEPREHLIADNITE

FOTOGALÉRIA

SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk

VIDEOGALÉRIA

NOVINKY

Nadácia Slovenského olympijského výboru spustila nový grantový program UKÁŽ SA!

25. júl 2017

 

3_Nadácia Slovenského olympijského výboru spustila nový grantový program UKÁŽ SA!

 

Nadácia Slovenského olympijského výboru spustila nový grantový program UKÁŽ SA! ktorého cieľom je podporiť mladých talentovaných športovcov s prihliadnutím na ich športové výsledky a elimináciu sociálnych rozdielov. V rámci grantu nadácia prerozdelí na tento účel až 30 tisíc eur.  Do programu sa môžu zapojiť mladé športové talenty vo veku od 12 do 18 rokov, ktoré vynikajú v niektorom športe, nachádzajú sa v nepriaznivej sociálnej situácií, alebo potrebujú finančnú podporu na rozvoj svojej športovej kariéry.

https://www.nadaciasov.sk/ukazsa/o-projekte

Až 116 mladých talentovaných športovcov sa zapojilo do druhého ročníka grantového programu UKÁŽ SA!, v ktorom Nadácia Slovenského olympijského výboru prerozdelí až 30-tisíc eur. Na zasadnutí Správnej rady nadácie vybrala odborná komisia zložená zo zástupcov Nadácie SOV a ambasádorov projektu zo všetkých prijatých žiadostí TOP 12 žiadateľov, ktorí zabojujú o hlasy verejnosti prostredníctvom internetového hlasovania na stránke  www.nadaciasov.sk

Plavecký klub telesne a zrakovo postihnutých športovcov DOLPHINS prihlásil do tejto súťaže talentovanú Tatianu BLATTNEROVÚ, ktorá je v príprave na tohtoročné majstrovstvá sveta seniorov v Mexiku a táto finančná podpora by jej veľmi pomohla, pretože zo svojho rozpočtu musí financovať aj tapperov (signalizátorov na obrátkach).

1. Nadácia Slovenského olympijského výboru spustila nový grantový program UKÁŽ SA!

Medzi posledných TOP12 sa prebojovala aj naša nevidiaca plavkyňa, Tatiana Blattnerová,  ktorá sa bude sa uchádzať o každý hlas, teda aj o Váš. Pri tejto príležitosti vás prosíme o jej podporu zdieľaním na vašej internetovej stránke a Facebooku.

Z tohto dôvodu sa obraciame na Vás s prosbou o pomoc pri hlasovaní, aby sa umiestnila na poprednejšom mieste.

Hlasovanie prebieha od 7. júla do 29. júla 2017, kedy končí aj XIII. Európsky olympijský festival mládeže v Győri.  Výsledky grantového programu UKÁŽ SA! budú vyhlásené začiatkom septembra.

V súčasnosti sa prebojovala na 7. miesto z dvanástich.

Preto Vás prosíme o hlasovanie každý deň, každý hlas je vzácny. Prosíme Vás touto cestou, aby ste o tejto súťaži informovali aj svojich blízkych, priateľov, sympatizantov a pod. Každý hlas pomôže a posunie ju vyššie. Je tam jediná zdravotne postihnutá medzi zdravými.

Hlasovať možno len cez Facebook.

https://www.nadaciasov.sk/ukazsa/sportovec/tatiana-blattnerova

Veľmi pekne ďakujeme. Daniela Šipošová

KALENDÁR

FACEBOOK

PARTNERI

 
image
image
image
image
image