SAZPS.sk

Pages

Categories

Search

Slovenská asociácia zrakovo postihnutých športovcov
Slovak Association of Visually Impaired Athletes

správy

NEPREHLIADNITE

FOTOGALÉRIA

SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk
SAZPS.sk

VIDEOGALÉRIA

NOVINKY

Konferencia o športe zdravotne znevýhodnených na Slovensku - REGISTRÁCIA TU

30. september 2019

Máte prehľad v organizáciách venujúcim sa športu zdravotne znevýhodnených na Slovensku? Ako  vnímate ich pôsobenie a ich význam pre spoločnosť? SME SI ROVNÍ?

Prijmite naše pozvanie na pokračovanie konferencie z cyklu SME SI ROVNÍ, ktorá sa bude konať v sobotu, 19.10.2019 v bratislavskom DoubleTree by Hilton, kde sa dozviete odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Konferencia bude zameraná na prezentáciu občianskych združení pôsobiacich v športe zdravotne znevýhodnených na Slovensku a jej cieľom bude otvoriť tému rozvoja novej koncepcie športu zdravotne znevýhodnených na Slovensku. Súčasťou konferencie bude aj predstavenie projektu SME SI ROVNÍ, ktorý je pokračovaním národného projektu PARALELA. Viac informácii o programe a rečníkoch nájdete na našej stránke www.smesirovni.sk.

Zároveň ako členovia hnutia zdravotne znevýhodnených športovcov máte možnosť bezplatne sa registrovať na konferenciu "O rozvoji talentu", ktorú organizuje Slovenský paralympijský výbor v spolupráci so Slovenskou asociáciou športových psychológov, a ktorá sa bude konať 18.10.2019 tiež v DoubleTree by Hilton. Podrobný program tejto konferencie nájdete na http://www.sportpsych.sk/aktuality/pripravujeme

Máte tak jedinečnú možnosť zúčastniť sa BEZPLATNE dvoch unikátnych konferencií počas dvoch dní. Stačí sa len zaregistrovať TU.


1. Konferencia o športe zdravotne znevýhodnených na Slovensku - REGISTRÁCIA TU

KALENDÁR

FACEBOOK

PARTNERI

 
image
image
image
image
image